Vue

Чому ми використовуємо Vue?

Завдяки таким ефективним інструментам, як Vue CLI 3 і Vue UI, Vue чудово підходить для швидкої доставки ідей для стартапів і MVP. Він легко навчається і є економічно ефективним рішенням для програм малого та середнього масштабу.

Нижче наведено кілька найкращих ситуацій, коли варто вибрати технологію Vue:

Створення прототипів із базовими навичками


Це Будь-якому менш обізнаному дизайнеру легко створити прототип за допомогою Vue. Такий метод, як написання компонентів у CSS, HTML, JavaScript і шаблонах HTML, легко доступний для будь-якого проекту.

Крім того, використовуючи Vue UI або інтерфейс командного рядка Vue, розробник може налаштувати і налаштуйте програму на використання функцій за набагато менший час. Якщо розробник застряг, спільнота та документи Vue, які користуються великим захопленням, прийдуть на допомогу в будь-який момент і зроблять його зручним для початківців.

Уніфікована інтеграція з численними програмами


Цей фреймворк JavaScript, Vue, може бути чудовим вибором як для інтеграції з існуючими серверними (багатосторінковими) програмами, так і з односторінковими програмами (SPA). Він представляє перевагу уніфікованої інтеграції з поточною програмою, розробленою з використанням популярних веб-фреймворків, таких як Express, Laravel і Rails.

Опублікуйте MVP


Чи потрібно вам швидко опублікувати MVP? Безумовно, існуючі багаторазові компоненти та шаблони Vue можуть прискорити проект розробки програми та запустити ваш MVP.

Інтерактивні елементи та анімація


Анімація є фактором, який може захопити людей увагу в одну мить. Створення анімації — це сприятлива ідея, щоб залучити користувачів до програми на більш тривалий період. Крім того, виявилося, що він є невід’ємним фрагментом сучасних програм і веб-сайтів.

Для цих потреб Vue пропонує гнучкий і елегантний API з плавними переходами між видами та адаптованою архітектурою. Він має численні способи створення вражаючої анімації за допомогою вбудованих модулів на основі анімації CSS.

Які завдання вирішує цей стек?

Все більше і більше компаній починають використовувати VueJS для створення своїх інтерфейсів і веб-сайтів. Nintendo, Louis Vuitton, Adobe, BMW, Upwork, Alibaba, Gitlab і Xiaomi є користувачами VueJS. Навіть Google створив свою платформу Careers на основі VueJS, а не на рідному фреймворку Angular, а Apple створила свій навчальний веб-сайт за допомогою VueJS.

VueJS отримав такий сплеск популярності, тому що розробникам дуже легко адаптувати та реалізувати основні елементи, необхідні кожній програмі чи веб-сайту, щоб функціонувати як інтерфейс користувача.

Ступінь складності для початку роботи в рамках VueJS є мінімальним, і ті, хто знайомий з основними мовами кодування HTML, CSS і JavaScript, можуть буквально стрибнути прямо в глибину, не турбуючись про те, що вони потонуть у басейні.

Велика перевага полягає в тому, що інструменти та підтримка стануть кращими з більш широким використанням, і той факт, що Vue може працювати з такими великими хлопцями, як React і Angular, не маючи величезних інвестицій, показує, наскільки спроможний і що він може затьмарити своїх конкурентів у найближчі роки.

В чому переваги цього стеку?

Маленький розмір


Ця точка буде такою ж маленькою, як і сам Vue: завантажений zip із фреймворком важить 18 КБ. Як напівлегкий фреймворк не лише швидко завантажує та встановлює бібліотеку, він також позитивно впливає на ваші SEO та UX.

Відтворення та продуктивність віртуального DOM


Об’єктна модель документа (DOM) — це те, з чим ви, ймовірно, зіткнетеся під час відтворення веб-сторінок. DOM — це представлення HTML-сторінок із його стилями, елементами та вмістом сторінки як об’єктами. Об’єкти, що зберігаються як деревовидна структура, генеруються браузером під час завантаження сторінки.

Порівняльні показники фреймворку


Частина результатів тесту: Vue, схоже, має проблеми з частковим оновлення даних, будучи більш стабільним під час решти операцій DOM.

Майте на увазі, що будь-який тест продуктивності залежить від конкретного випадку: у реальному житті більша частина продуктивності залежить від оптимізації коду та якості.< br/>

Реактивне двостороннє зв’язування даних


Ще одна перевага маніпуляцій з DOM — двостороннє зв’язування даних, успадковане Vue від Angular. Двостороннє зв’язування даних — це зв’язок між оновленнями даних моделі та представленням (UI). Зв’язані компоненти містять дані, які час від часу можна оновлювати. За допомогою двостороннього зв’язування даних легше оновлювати пов’язані компоненти та відстежувати оновлення даних.

Пояснення щодо двостороннього зв’язування даних


Дані є оновлено як пов’язані компоненти

Однофайлові компоненти, так і читабельність


Кожен фрагмент вашої майбутньої програми/веб-сторінки у Vue є компонентом. Компоненти представляють інкапсульовані елементи вашого інтерфейсу. У Vue.js компоненти можна писати в HTML, CSS і JavaScript, не розділяючи їх на окремі файли.

Розділення коду програми насправді є архітектурним підходом під назвою Компонентна архітектура (CBA), і це також використовується в Angular і React. Такий архітектурний підхід має багато переваг:

Можливість повторного використання компонентів


Інкапсульовані компоненти — це в основному фрагменти коду, які можна повторно використовувати як шаблони для подібних системних елементів.
/>

Читабельність коду


Оскільки всі компоненти зберігаються в окремих файлах (і кожен компонент є лише одним файлом), код легше читати та розуміти, що робить це легше підтримувати та виправляти.

Добре підходить для модульного тестування


Модульне тестування — це діяльність із забезпечення якості, спрямована на перевірку того, як найменші частини програми працюють на їхня власність. Наявність компонентів значно спрощує це завдання.

Можливості інтеграції та гнучкість


Важливим аспектом будь-якої нової технології є можливість інтеграції з існуючими програмами. З Vue.js це так просто, як пиріг, тому що він покладається лише на JavaScript і не потребує жодних інших інструментів для роботи.

Vue також дозволяє писати шаблони за вашим бажанням: використовуючи HTML, JS або JSX (розширення синтаксису JavaScript). Завдяки своїм компонентам і легкій природі Vue можна використовувати майже в будь-якому проекті. І ми раді повідомити, що перехід від React до Angular не буде великою проблемою, оскільки внутрішня організація Vue в основному є сумішшю обох.

Надійна екосистема інструментів
За 5 років існування Vue.js отримав потужний набір інструментів для роботи. Майбутній випуск Vue CLI 3 є повністю переписаним, який надасть купу нових функцій. Vue CLI 3 підтримуватиме Babel і TypeScript із коробки, забезпечуватиме модульне тестування, інструменти наскрізного тестування та систему встановлення плагінів. І якщо цього недостатньо, Vue також має власні інструменти налагодження браузера, серверний рендерер і менеджер стану.

Легко освоїти


Інструмент може досягти масове впровадження лише тоді, коли це легко зрозуміти, що може бути у випадку вивчення Vue.js. Щоб почати кодувати, Vue не потребує глибоких знань про бібліотеки, JSX і TypeScript, як це часто буває з іншими інтерфейсними технологіями. Все, що вам потрібно для початку, це, звичайно, базові знання HTML, CSS і JavaScript.

Найпопулярніші редактори коду, як-от Sublime text, Visual Studio та Atom, підтримують Vue, тому спробуйте його. легше. Новачки широко підтримуються спільнотою, яка активно відповідає на запитання в чаті та на форумі Discord. Крім того, ви знайдете незліченну кількість посібників і курсів прямо на початковій сторінці Vue.js.

Коротка документація


Ми повинні віддати належне документації Vue.js. Незалежно від того, чи ви новачок, який збирається вивчати фреймворк, чи ви технічно підкований чувак, який шукає посилання на проблему: документація Vue допоможе вам. Він добре структурований і охоплює всі можливі теми, точно описуючи все, від встановлення до більш глибоких речей, таких як реактивність і масштабування програми. Що ще важливіше, є також розділ, у якому Vue порівнюється з іншими фреймворками JS і назви спільних речей (наприклад, віртуальний DOM у Vue та React, синтаксис шаблону у Vue та Angular).

Підтримка спільноти


Як ми вже зазначали, Vue.js існує завдяки своїй спільноті. Через це учасники спільноти досить активні як у чаті Discord, так і на форумі. Як доказ активності спільноти, просто подивіться на кількість тегів Vue.js на Stack Overflow, яка зараз налічує понад 41 тисячу.

Наші проєкти

New Airsoft!
Комплексне рішення для вашого бізнесу
Ігровий портал